Royal Canin Hakkında - Royal Canin
Anasayfa Royal Canin Hakkında

Royal Canin Hakkında

Yazdır aA+ Aa-

Royal Canin

ROYAL CANIN HAKKINDA

Bir veteriner hekim tarafından kurulduğu ilk günden beri Royal Canin, kedi ve köpeklerin spesifik ihtiyaçlarına uygun besinsel çözümler sunmak için çalışmalarını Sağlıklı Beslenme üzerinde yoğunlaştırmıştır. Bu çözümler birbirini tamamlayan iki kaynağa dayanır: Bilim ve Gözlem. Gerçekten de Sağlıklı Beslenme, bilim insanlarıyla ortak çalışmaların yanı sıra,yetiştiriciler ve onlar gibi birçok profesyonelin deneyiminden yaralanarak hayvanlar hakkında derinlemesine bilgi edinmek demektir. ‘Öncelikle kediler ve köpekler’ ve ‘Bilgi ve Saygı’ Royal Canin’in etik prensipleridir ve her bir yeni ürünün geliştirilmesine rehberlik eder.

 

ÖNCELİKLE KEDİLER VE KÖPEKLER

Royal Canin’i farklı kılan temel öğe ‘Öncelikle kediler ve köpekler’ prensibidir. Araştırma ve geliştirme sürecimizin merkezinde hayvanların yer aldığını en iyi şekilde açıklar. Kedi ve köpeklerin daha sağlıklı ve uzun bir ömür sürmelerini sağlayarak onların genel sağlığına katkıda bulunmak, bu felsefenin anlamıdır. Yeni ürünlerin tasarım ve araştırma sürecini, sadece kedi ve köpeklerin gerçek ihtiyaçları yönlendirir. Bu nedenle Royal Canin hayvan sahiplerinin katıldığı pazar araştırmaları düzenlemeyi tercih etmez. Bu özgün yaklaşım, besinsel çözümlerimizin doğruluğunu ve hayvanların ihtiyaçlarını kusursuz bir biçimde karşılamasını garanti eder.

 

BİLGİ VE SAYGI: ETİK PRENSİBİMİZ

‘Öncelikle kediler ve köpekler’ prensibimizden ayrı tutulamayan,adeta imzamız niteliğindeki bu prensip;

-   Kedi ve köpeklerin ihtiyaçlarını daha da iyi karşılayabilmek için bilgimizi sürekli geliştirmek,

-   Bilim insanları ve profesyonellerle sürekli diyalog ve bilgi alışverişinde bulunmak,

-   Sadece bilim insanları ve uzmanlarla değil, hayvan sahipleriyle de bilgiyi paylaşmak,

-   Vizyonumuzu her gün Royal Canin çalışanlarıyla olduğu kadar tüm ortaklarımız ve tedarikçilerimizle de paylaşmak demektir.

Kedi ve köpeklere saygı göstermekse, onların hayvan dünyasına saygı göstermemizi ve her çeşit insan biçimciliği reddetmemizi gerektirir.

 

  • facebook
  • twitter
  • youtube
  • instagram