Anasayfa Haberler Royal Canin Türkiye Ürün Portföyünü Genişletiyor

Royal Canin Türkiye Ürün Portföyünü Genişletiyor

Yazdır
Royal Canin Türkiye, her sene olduğu gibi bu sene de, Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği Sürekli Eğitim Kongresi ne sponsor olarak destek sağladı.
ICU

Royal Canin Türkiye, her sene olduğu gibi bu sene de, Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği Sürekli Eğitim Kongresi’ne sponsor olarak destek sağladı.

 

Royal Canin Türkiye Veteriner Kanalı Ürün Portföyünü Genişletiyor

Royal Canin’in son yıllardaki en büyük innovasyonu olan Intensive Care Unit (Yoğun Bakım) serisi stand alanında tanıtıldı.

 

ICU (Intensive Care Unit) 

ICU (Intensive Care Unit) hospitalize edilen hayvanlara yoğun bakım sırasında erken, tam ve sağlıklı beslenme sağlamak amacıyla üretilmiştir. Yoğun bakımda erken besin desteği; yapılan tedavilere ve uygulamalara daha iyi yanıt verilmesini, enfeksiyon ve komplikasyon olma riskinin azalmasını, yara iyileşmesinin hızlanmasını ve hospitalizasyon süresinin kısalmasını sağlar. Yoğun bakım sırasında sonda ile beslemeye yönelik özel olarak 4 seri üretilen ICU ürünlerimiz içerdikleri besin öğeleri sayesinde (glutamin, taurin, arjinin, EPA/DHA, BCAA, vitaminler, mineraller...) sayesinde kedi ve köpeklerin nekahet dönemlerin kısalmasına ve tekrar sağlıklarına kavuşmasına yardım etmek için tam ve dengeli beslenme çözümü sunar.

Dünyada muadili olmayan bu ürünün; sonda ile besleme için özel olarak tasarlanmış ilk ürün gamı Recovery Liquid, Renal Liquid Canine, Renal Liquid Feline ve GI High Energy Liquid olarak 4 çeşittir.

Veteriner hekimler tarafından büyük ilgiyle karşılanan ICU serisi, Aralık ayı itibariyle seçkin veteriner kliniklerinde yerini alacaktır.

  • facebook
  • twitter
  • youtube
  • instagram