Anasayfa Haberler RoyalCaninTR sokak hayvanlarını besleme etkinligi

RoyalCaninTR sokak hayvanlarını besleme etkinligi

Yazdır
Royal Canin Türkiye ekibi, 11 Ocak 2019 Cuma günü ‘Sessizliğin Sesi Yaşam Derneği’ temsilcileriyle bir araya gelerek, İstanbul Reşadiye bölgesindeki sahipsiz sokak hayvanlarını besleme etkinliği gerçekleştirdi.
RoyalCaninTR sokak hayvanlarını besleme etkinligi

Sosyal sorumluluk faaliyetleri kapsamında her sene düzenli olarak mama bağışı da dahil olmak üzere çok çeşitli etkinlik ve toplumsal destek faaliyetleri düzenleyen Royal Canin, Mars Gönüllülük Programı (Mars Volunteer Program – MVP) kapsamında 11 Ocak Cuma günü Reşadiye bölgesindeydi. Sokaklarda yaşayan can dostlarımızın temel besin ihtiyaçlarına doğrudan cevap veren, kedi ve köpeklerin sağlığını ön plana alan ve yaşam kalitesini artırarak daha uzun yaşamalarına olanak sağlayan kuru ve yaş mamalar şirket çalışanları tarafından ulaştırıldı.

Royal Canin’in de dahil olduğu ve her yıl gerçekleşen Mars Gönüllük Programı kapsamında şirket çalışanları, birbirinden farklı gönüllülük programlarına katılım gösteriyor. Yalnızca 2017 senesinde 23,000’den fazla Mars çalışanı toplamda 100,000 saatin üzerinde gönüllü projelerinde çalıştı ve 100,000’den fazla kedi ve köpeğin sağlıklı beslenmelerine, temel ihtiyaçlarının karşılanmasına ve sahiplendirilmelerine yönelik aktivitelerde bulundu.

“Royal Canin’in temel misyonu, Kedi ve Köpekler için Daha İyi Bir Dünya yaratabilmek. Bu hedefimizi gerçekleştirebilmek için, işyeri destekli gönüllülük programları uygulanıyor” diyen Royal Canin Türkiye Kurumsal İletişim Lideri Çağla Çavuşoğlu, “gönüllülük programlarımız aracılığıyla önceliğimiz olan kedi ve köpeklere mama desteği sağlıyor, aynı zamanda da şirket çalışanlarımızın içinde bulundukları toplululuklara olumlu katkıda bulunabilmesi ve bunu yaparken takım çalışmasının her unsurunu kullanarak geliştirebilmesine olanak sağlıyoruz” paylaşımında bulundu.

https://www.mars.com/global/careers/work-at-mars/make-a-difference/volunteer-program 

İLETİŞİM:

Çağla Çavuşoğlu – cagla.cavusoglu@royalcanin.com

1
2
3
4
IMG_0010
IMG_0012
IMG_0014
IMG_0017
IMG_0019
IMG_0027
IMG_0033
IMG_0045
IMG_0055
  • facebook
  • twitter
  • youtube
  • instagram