Anasayfa Kedi

Kedi

Yazdır
Kedi

Kedi Rehberi – Royal Canin

Kolaylıkla en yakın dostunuz haline gelebilecek olan kediler, sevimli tavırlarıyla evinize neşe katarlar. Kediler sahiplerine olan ilgilerinin yanı sıra, özgür ruhlu olmalarıyla da tanınan ve bu özellikleri ile sevilen canlılardır. Neşe kaynağı olan bu sevimli canlılar ile ilgilenmenin yanı sıra, bakımlarına da özen göstermek gerekir. Her kedi, yaşına, ırkının genel özelliklerine ve kendine özgü hassasiyetlerine bağlı olarak, beslenme ve bakım konularında birbirinden farklı ihtiyaçlara sahiptir.

Kediler için sağlıklı besin çözümleri sunan Royal Canin, onların doğalarına uygun olarak ürettiği ürünler ve kedi sahipleri için sunduğu faydalı bilgiler ile kedi severlerin en büyük destekçisi…

Kedinizle Yaşam

Kedi Irkları

Kedi Ürünü Arama

Kediler İçin Sağlıklı Beslenme

Royal Canin’in üzerine yoğunlaştığı, bilim adamları ile ortaklaşa yürütülen araştırmalara ek olarak, hayvan yetiştiricileri ve benzer profesyonellerin uzmanlığı ile geliştirilen “ sağlıklı beslenme” (health nutrition) olgusu, kedilerin metabolizmaları ve ihtiyaçlarına yönelik olarak en uygun olan beslenme şeklini temsil etmektedir. Bu doğrultuda, ırkları, yaşları ya da belli başlı özel ihtiyaçları ve hassasiyetleri dikkate alınarak formüle edilen kedi mamalarını kategori sayfalarından inceleyebilir, bu ürünler ile yavru ya da yetişkin kediniz için sağlıklı bir beslenme programı kurgulayabilirsiniz.

Sağlıklı beslenmenin yanı sıra, sahiplendiğiniz yavru kedinizi yeni evine nasıl alıştırmanız gerektiğinden kedilerin büyüme aşamalarına, cinslerin özelliklerinden kediler ile yaşamın detaylarına kadar birçok konuda Royal Canin sayfalarından ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Irk mamaları

Yaş Kedi Mamaları

Kedilere Özel Veteriner Diyeti

  • facebook
  • twitter
  • youtube
  • instagram