Anasayfa Köpek

Köpek

Yazdır
Köpek

Köpek Rehberi – Royal Canin

İnsanların en sadık dostları olarak tanınan köpekler, ne evde ne de dışarıda sizi yalnız bırakmayarak her zaman en iyi yoldaşınız olabilirler. Güçlü reflekslere, keskin koku alma ve işitme yeteneklerine sahip olan köpekler, gerektiğinde güvenliği sağlayan gerektiğinde de oyunculukları ve sevimli halleriyle kendilerine hayran bırakan canlılardır. Sosyallikleri ve dışa dönük yapılarıyla tanınan köpekler, beslenme ve bakım konularında ise boyutlarına, yaşlarına, özel ihtiyaçlarına ve ırklarına göre farklı ihtiyaçlara sahiptir.

Köpekler için birbirinden özel besin çözümleri sunan Royal Canin, gerek geniş ürün yelpazesi gerekse sunduğu bilgilerle, köpek sahibi olan ya da sahiplenmek isteyen herkesin en büyük destekçisi…

Köpeğinizle Yaşam

Köpek Irkları

Köpek Ürünü Arama

Köpekler İçin Sağlıklı Beslenme

Royal Canin’in üzerine uzmanlaştığı, bilim adamları ile ortaklaşa yürütülen araştırmalara ek olarak, hayvan yetiştiricileri ve benzer profesyonellerin uzmanlığı ile geliştirilen “sağlıklı beslenme” (health nutrition) olgusu, köpeklerin doğasına uygun bir beslenme şeklini temsil etmektedir. Royal Canin’in bu doğrultuda yaş, ırk, boyut ya da belli başlı özel hassasiyetleri dikkate alarak hazırladığı köpek mamalarını kategori sayfalarından inceleyebilir, bu ürünler ile köpeğiniz için daha sağlıklı bir beslenme programı oluşturabilirsiniz.

Sağlıklı beslenmeye ek olarak, sahiplendiğiniz yavru köpeğinizi yeni evine nasıl alıştırmanız gerektiğinden köpeklerin büyüme aşamalarına, farklı cinslerin özelliklerinden köpekler ile yaşamanın detaylarına kadar pek çok konuda Royal Canin sayfalarından bilgi alabilirsiniz.

Irk Mamaları

Yaş Köpek Mamaları

Köpeklere Özel Veteriner Diyeti

  • facebook
  • twitter
  • youtube
  • instagram