İşbirliklerimiz

Yazdır

Ortaklığımız

Royal Canin’in, bir veteriner hekimi tarafından kurulmuş bir şirket olarak, veteriner hekimler toplulukları ile bağlılığı bulunmaktadır. 1967'de Fransa'da, veteriner hekimi Dr. Jean Cathary’nin evcil hayvan beslenmesi üzerine bilimsel temelli bir şirket kurma fikriyle temelleri atılan Royal Canin, bugün kedi ve köpekler için ürettiği sağlıklı besinler ile dünya çapında tanınan bir marka olmayı başarmıştır.

Veteriner hekimlerin bakış açısı ve bilimsel çalışmalar eşliğinde hazırlanan ‘terapötik’, başka bir deyişle ‘tedavi edici’ beslenme seçenekleri, özel veteriner diyet ve ihtiyaca özel beslenme seçenekleri sunan Royal Canin’in bünyesinde, bir satış ve pazarlama ekibi ve evcil hayvan beslenmesi üzerine tavsiyelerde bulunan bir de danışman ekibi bulunmaktadır.

Royal Canin, kedi ve köpeklerin doğasına dair bilgi edinmeyi, onlara her zaman saygı duymayı ve en önemlisi sahiplerinin fikirlerinden bağımsız olarak, kedi ve köpeklerin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayacak sağlıklı beslenme yaklaşımı yaratmayı hedefler. Bu sayede, boyut, yaş, ırk ve özel ihtiyaca göre formüle edilen Royal Canin kedi ve köpek mamaları gibi, piyasada ‘ilk’ olan pek çok ürün geliştirilmiş, sağlıklı ve lezzetli beslenme çözümleri ortaya çıkartılmıştır.

Her zaman ‘Sağlıklı Beslenme’ olgusuna önem veren Royal Canin, veteriner hekimler ile bu doğrultuda iş birliği içerisinde çalışmaktan daima memnuniyet duymuş olup, bu ortaklığın kalıcı olmasını temenni etmektedir.